ارسال به دوستان
کد خبر : 57297
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1393 9:51

انتشار فراخوان هفتمین جشنواره هفته پژوهش کانون

هفتمین جشنواره هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش «بزرگ سال » و «کودک و نوجوان» فراخوان داد.


اداره کل آموزش و پژوهش کانون از تمامی پژوهش گران کشور به صورت آزاد و مربیان و کارشناسان و کارکنان کانون دعوت کرده است تا آثار پژوهشی خود را در پنج بخش طرح های پژوهشی، طرح های اقدام پژوهی، پایان نامه های دانشجویی (در سطح کارشناسی ارشد و بالاتر)، مقاله های پژوهشی و پژوهش های اعضای مراکز فرهنگی هنری به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
بر همین اساس، موضوع این پژوهش ها در بخش «بزرگ سال» باید در حیطه اهداف و وظایف کانون و یا با توجه به محورهایی (تمامی در حوزه ی کودک ونوجوان) هم چون هنر، سینما و تئاتر، ادبیات، تعلیم و تربیت غیررسمی، اوقات فراغت، ترویج کتاب خوانی، کشف و شکوفایی استعدادها، خلاقیت، فعالیت های فرهنگی هنری و کتاب خانه های کودک و نوجوان باشد.
بر اساس این خبر، آثار پژوهشی در حوزه نوجوانان اولویت دارند.
در همین بخش، آثاری که گردآوری صرف مطالب باشد، پذیرفته نمی شود و آثاری بررسی می شود که در سال های 1392 و 1393 انجام شده باشد و در دوره قبل این جشنواره شرکت نکرده باشد.
هم چنین نسخه ارسالی آثار نباید دست نویس باشد و نسخه تایپ و چاپ شده به همراه لوح فشرده آن ارسال شود، آثار ارسالی دارای چکیده و مشخصات کامل مجریان باشد و آثار ارسالی به هیچ عنوان برگردانده نخواهد شد.
در عین حال مقاله های پژوهشی باید حداکثر تا 8 هزار کلمه و با قلمBNazanin  و اندازه 14 به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.
بر همین اساس بخش «کودک و نوجوان» جشنواره تنها به اعضای مراکز کانون اختصاص دارند و آنان در انتخاب موضوع پژوهش آزادند، آثار باید از فکر و ایده اعضا و با نگارش خود آن ها و راهنمایی مربیان باشد و آثار پژوهش گروهی (حداکثر سه نفر) در اولویت انتخاب هستند.
هم چنین از هر عضو فقط یک اثر پذیرفته می شود و آثاری مورد بررسی قرار می گیرد که در دوره قبل این جشنواره و جشنواره های دیگر شرکت نکرده باشد و آثار ارسالی، گردآوریِ صرفِ مطالب (کتاب، نشریه و اینترنت) نباشد.
در عین حال، آثار ارسالی از دو گروه سنی کودک و نوجوان جداگانه بررسی و انتخاب می شود.
شرکت کنندگان تا اول مهر 1393 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب، روبروی سازمان آب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کدپستی: 1415613144، اداره کل آموزش و پژوهش ارسال کنند.
هم چنین علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88971379- 88971318- 88971336-021 تماس بگیرند و یا با رایانامه kanoon.pazhuhesh@yahoo.com در ارتباط باشند.
جشنواره هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذر 1393 هم زمان با هفته ی پژوهش و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ پژوهش برگزار می شود.

برای دریافت فراخوان جشنواره این جا را کلیک کنید.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :