ارسال به دوستان
کد خبر : 57932
تاریخ انتشار : 3 شهریور 1393 9:49

نشست چشم انداز ادبیات کودک در کشورهای عضو اکو برگزار می شود

این نشست با حضور دو تن از چهره های ادبیات کودک و نوجوان کشور و برخی از نویسندگان و کارشناسان ادبیات کودک و نوجوان و رایزنان فرهنگی کشورهای عضو اکو برگزار می شود.


نشست «چشم انداز ادبیات کودک در کشورهای عضو اکو» با حضور دو تن از چهره های ادبیات کودک و نوجوان کشور، سه شنبه ۴ شهریور در موسسه فرهنگی اکو در تهران با حضور نویسندگان و کارشناسان ادبیات کودک و نوجوان و رایزنان فرهنگی کشورهای عضو اکو برگزار می شود.

مصطفی رحماندوست و حمیدرضا شاه آبادی، دو تن از نویسندگان و چهره های ادبیات کودک و نوجوان کشور، از سخنرانان این نشست خواهند بود.

نشست «چشم انداز ادبیات کودک در کشورهای عضو اکو» در پی تفاهمنامه ای که از سوی موسسه فرهنگی الهدی با موسسه فرهنگی اکو مبتنی بر گسترش تبادلات فرهنگی بین کشورهای عضو اکو، برگزاری نشست های فرهنگی و انتشار کتاب در این زمینه منعقد شده بود، برگزار می شود.

از جمله فعالیت هایی که بعد از امضای این تفاهمنامه شکل گرفته، تاسیس انجمن ها و تشکل های ادبی مانند انجمن نویسندگان کودکان افغانستان بوده است.

جمهوری اسلامی ایران، پاکستان و ترکیه، اعضای اولیه اکو و افغانستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، قزقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان و ازبکستان، اعضای بعدی این پیمان را تشکیل می دهند.

زمان برگزاری: ساعت ١۵ روز سه شنبه ۴ شهریور

نشانی: تهران، خیابان موحد دانش (اقدسیه)، کوچه ناز، شماره ١٠ موسسه فرهنگی اکونظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :