ارسال به دوستان
کد خبر : 61730
تاریخ انتشار : 4 آبان 1393 15:47

برگزاري اولين دوره طرح هنر و خلاقيت

اولين دوره آموزش طرح هنرو خلاقيت از سوي شبکه کودک تبيان برگزار گرديد.


يکي از چالشهاي اساسي در تربيت فرزندان خلاق و پويا عدم همراهي والدين و مربيان با يک فرايند واحد و متمرکز مي باشد که متأسفانه به دليل عدم هماهنگي بعضاً با اختلاف شيوه و روش کودک با چندگانگي تربيتي مواجه شده و عملا سردرگم مي مانند. يکي از دلايل اين مشکل عدم وجود يک مدل آموزشي يکپارچه و نيز عدم مشارکت والدين در طرحها و برنامه هاي آموزشي است.
همه ما به اين نکته واقف هستيم که دنياي ما پر از زيبايي ها و نقش هاست و بر همين اساس انسانها دست به خلق آثار گوناگونی زده اند تا گوشه اي از اين خلقت را به سايرين عرضه کنند. حال براي نمايش دادن اين زيبايي ها نياز به مهارت و فنوني است تا با دقت و ظرافت بيشتري انعکاس دهنده آن باشد.
با توجه به این نیازها، طرحی ایجاد گردیده است به نام "طرح ملی هنر و خلاقیت" که در آن سعي گردیده است با انتقال شيوه ها و روشهاي متنوع به والدين و مربيان، هماهنگي لازم ايجاد و مسير رشد و تعالي فرزندان به درستي طي گردد.
بر همین اساس اولين دوره آموزش طرح ملي خلاقيت در 29 مهرماه و طي سه روز در موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان انجام گرديد. که در آن برای شرکت کنندگان آموزشهای لازم ارائه گردید.
آموزش اين دوره ها برعهده استاد تبريزي می باشد و ایشان تاکنون کتب بسیاری در زمینه هنر و خلاقیت تألیف نموده اند که این امر نشان از تجارب بسیار ایشان در این زمینه ها می باشد.
لازم به ذکر است دوره های بعدی این طرح در تاریخ 20و 27 آبان ماه برگزار می گردد. و علاقه مندان به شرکت در این دوره ها می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://honaremadreseh.ir مراجعه نموده و یا با شماره 81202203-021 تماس بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :