ارسال به دوستان
کد خبر : 62319
تاریخ انتشار : 17 آبان 1393 13:26

«خرس آرکانسا» به مرکز تولید تئاتر کانون می آید

نمایش «خرس آرکانسا» تازه ترین تولید مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از 25 آبان روی صحنه می رود.


این نمایش که نوشته اوراند هریس است و ترجمه آن را بهزاد نژادقنبر انجام داده با کارگردانی مهدی مقیمی اسفندآبادی در تالار بوستان مرکز تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران از 25 آبان روی صحنه می رود.
«خرس آرکانسا» داستان دختربچه ای به نام تیش است که با خرسی که در سیرک هنرنمایی می کند آشنا می شود. تیش که آرزو دارد پدربزرگش برای همیشه در کنار او باشد از خرس می آموزد که تا وقتی کارهایی را که پدربزرگ به او یاد داده زنده نگاه می دارد پدربزرگ در کنار اوست و...
این نمایش که برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید شده با آهنگ سازی رضا حق گو، طراحی صحنه سمیه سلمانی، طراحی لباس اکرم دهقانی و طراحی گریم فهیمه راهواره روی صحنه می رود.
در نمایش «خرس آرکانسا» بازیگرانی همچون محسن صفری، ملیحه مقیمی اسفندآبادی، محمد نوحیان، لیلی حسینی، فرهاد مومنی، سمیه سلمانی، دانیال بلوری، نعیم اسدی،حسین رو مشکانی، مجید اشرفی، مهدی مقیمی اسفندآبادی و محسن قصری ایفای نقش می کنند.
اجرای این نمایش صبح ها ویژه مدارس و مهدهای کودک و بعداز ظهرها برای عموم خانواده ها در ساعت 18 انجام می شود.
گفتنی است شماره های 09387337555 و 88321572 برای ذخیره این نمایش و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پیش خرید بلیت اعلام شده است.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :