ارسال به دوستان
کد خبر : 63759
تاریخ انتشار : 8 آذر 1393 9:56

نمایش 5 پویانمایی کانون در بخش رقابتی جشنواره ویسامبور فرانسه

پنج فیلم پویانمایی (انیمیشن) تولید شده در امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش مسابقه دهمین جشنواره بین المللی فیلم ویسامبور فرانسه نمایش داده شد.


پویانمایی های «وقتی که بچه بودم» به کارگردانی مریم کشکولی نیا، «بچه گربه» اثر شیوا صادق اسدی و «کبوتر سفید کنار آینه» مریم خلیل زاده در بخش مسابقه رسمی این جشنواره به نمایش درآمد.
هم چنین فیلم «بزغاله های ابری» به کارگردانی حمید کریمیان در بخش مسابقه داوران نوجوان و «دزد درخت ها» اثر راشین خیریه نیز در بخش مسابقه دانشجویان جشنواره فیلم ویسامبور نمایش داده شد.
بر اساس این گزارش نمایش فیلم هایی از کارگردانان مدرسه «اورینبو» ایتالیا و برپایی کارگاه های آموزشی توسط همین کارگردانان به همراه اجرای ویژه برنامه ای با عنوان انیمیشن فرانسه از برنامه های جنبی این جشنواره بین المللی است.
دهمین جشنواره بین المللی فیلم ویسامبور از 26 آبان تا 4 آذر با حضور بیش از 200 فیلم پویانمایی کوتاه و بلند از سراسر جهان در 14 بخش برگزار گردید.
گفتنی است پیش از این نیز در نهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه «روباهی که به دنبال صدا رفت» به کارگردانی فاطمه گودرزی در بخش مسابقه ی رسمی جشنواره به نمایش درآمده بود.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :