ارسال به دوستان
کد خبر : 64233
تاریخ انتشار : 15 آذر 1393 10:27

سپیدار، جایزه ای برای کتاب های محیط زیستی کودکان و نوجوانان

انتشارات فنی ایران، فراخوانی را برای ناشران، نویسندگان، شاعران، مترجمان و تصویرگران فعال در حوزه ادبیات کودک و نوجوان اعلام کرد.


جایزه "سپیدار" با هدف آموزش مسائل محیط زیستی به کودکان و نوجوانان، به آثار و کتاب های منتشر شده و منتشر نشده در این حوزه اهدا می شود.
 
این جایزه در سه بخش کتاب های ادبی، علمی، آموزشی منتشر شده، آثار منتشر شده در مطبوعات کودکان و نوجوانان و آثاری که در هیچ کتاب و نشریه و رسانه ای منتشر نشده اند، اهدا خواهد شد.

 شرکت انتشارات فنی ایران با سرپرستی سیدرضا کروبی از سال ۱۳۶۰ آغاز به کار کرده است. این انتشارات در زمینه انتشار کتاب های محیط زیستی برای کودکان بسیار فعال است.

این جایزه با همکاری کتاب های نردبان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان حفاظت از محیط زیست، دفتر برنامه ریزی و تألیف کتب درسی آموزش و پرورش، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، نشریه دوچرخه (ویژه نامه کودک و نوجوان روزنامه همشهری) و نشریه کوله پشتی (ویژه نامه کودک و نوجوان روزنامه شهروند) پایه گذاری شده است.

مهلت ارسال آثار برای شرکت در نخستین دور این جایزه ۱۰ دی اعلام شده است.

 دبیرخانه جایزه ایمیل sepidar@entesharat.com را برای ارسال آثار و شماره تلفن ٨٨۵٠۵١٣٠-٠٢١ را برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در نظر گرفته است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :