ارسال به دوستان
کد خبر : 64351
تاریخ انتشار : 17 آذر 1393 15:25

برگزاری کارگاه آموزشیِ سرگرمی مهارت افزا در کانون

کارگاه آموزشیِ سرگرمی مهارت افزا از سوی دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در روزهای 18 و 23 آذر برگزار می شود.


این کارگاهِ آموزشی در روزهای مذکور از ساعت 14 تا 17 در سالن کنفرانس شماره 2 مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.
«شیوه های صحیح گرایش به علم و فن آوری در بین دانش آموزان»، «چگونگی ترویج مهارت آموزی و ایجاد حس اعتماد به نفس در مدارس کشورهای اروپایی و آمریکایی»، «بحث و تبادل نظر در خصوص انواع روش های انتقال مفاهیم علمی به دانش آموزان»، «اهمیت مهارت و درک مفهومی مباحث درسی»، «معرفی محصولات و شیوه آموزش مفاهیم فیزیک در کتاب های علوم تجربی و کتاب های کار و فن آوری دوره ابتدایی و دوره اول متوسطه» و «دوره های آموزش و سناریوی مسابقه های داخلی مدارس و بین مدرسه ای» از جمله محورهای این کارگاه آموزشی است.
بر همین اساس، مربیان کانون، آموزگاران، دبیران، طراحان و تولیدکنندگان اسباب بازی برای ثبت نام در این کارگاه آموزشی می توانند مشخصات شخصی خود هم چون نام و نام خانوادگی، شغل، شماره شناسنامه و انتخاب روز کارگاه را به سامانه دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی با شماره 300074010 ارسال و تاییدیه ثبت نام را دریافت کنند.
در عین حال، به شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی گواهی نامه حضور از سوی دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی و شرکت دانش بنیان کاوش گر نیاز فردا صادر خواهد شد.
گفتنی است شرکت در کارگاه آموزشیِ سرگرمی مهارت افزا رایگان و ظرفیت هر کارگاه 30 نفر است.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :