ارسال به دوستان
کد خبر : 65389
تاریخ انتشار : 9 دی 1393 10:56

«خرس آرکانسا» تا پایان دی روی صحنه است

نمایش «خرس آرکانسا» به کارگردانی مهدی مقیمی اسفندآبادی که در تالار بوستان مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه است، تا پایان دی تمدید شد.


این نمایش که هر روز غیر از شنبه ها روی صحنه می رود، علاوه بر دو اجرای صبح، ساعت 18 هر روز میزبان عموم علاقه مندان به نمایش های ویژه کودکان و نوجوانان است.
این نمایش نوشته اوراند هریس است و ترجمه آن را بهزاد نژاد قنبر انجام داده، داستان دختربچه ای به نام تیش را بیان می کند که با خرسی که در سیرک هنرنمایی می کند، آشنا می شود. تیش که آرزو دارد پدربزرگش برای همیشه در کنار او باشد از خرس می آموزد که تا وقتی کارهایی را که پدربزرگ به او یاد داده، زنده نگاه می دارد پدربزرگ در کنار اوست و...
این نمایش که برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید شده با آهنگ سازی رضا حق گو، طراحی صحنه سمیه سلمانی، طراحی لباس اکرم دهقانی و طراحی گریم فهیمه راهواره روی صحنه می رود و بازیگرانی همچون محسن صفری، ملیحه مقیمی اسفندآبادی، محمد نوحیان، لیلی حسینی، فرهاد مومنی، سمیه سلمانی، دانیال بلوری، نعیم اسدی، حسین رو مشکانی، مجید اشرفی، مهدی مقیمی اسفندآبادی و محسن قصری در آن ایفای نقش می کنند.
علاقه مندان می توانند از طریق شماره های 09387337555، 09392542161 و شماره روابط عمومی نمایش 09371756644 برای ذخیره جا و یا پیش خرید بلیت اقدام کنند.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :