ارسال به دوستان
کد خبر : 65681
تاریخ انتشار : 13 دی 1393 9:22

فراخون اولین جشنواره ملی عفو و گذشت منتشر شد

فراخوان اولین جشنواره ملی عفو و گذشت از سوی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و اداره کل کانون پرورش فکری استان آذربایجان غربی منتشر شد.


در این فراخوان سراسری از کودکان 10 تا 12 سال و نوجوانان 13 تا 17 سال دعوت به عمل آمده تا با خلق آثار فرهنگی ، هنری و ادبی در قالب نقاشی، نشریه دیواری، وبلاگ نویسی، داستان و خاطره در مسابقه شرکت کنند.
این جشنواره ملی با هدف ترویج و تعمیق فرهنگ عفو و گذشت و ترغیب کودکان و نوجوانان به خلق آثار در زمینه گذشت و فداکاری در خانواده، عفو و گذشت با دوستان، عفو و بخشش در جامعه و ایثار، فداکاری و مهربانی برگزار می شود.
علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا 15 بهمن فرصت دارند تا آثار خود را با موضوع عفو و گذشت در خانواده، در میان دوستان، در جامعه و همچنین ایثار، فداکاری و مهربانی به دبیرخانه جشنواره به نشانی: ارومیه، بلوار والفجر2، داخل پارک ملت، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی ارسال کنند.
آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره تا  25 بهمن داوری و از برگزیدگان در مراسم پایانی که روز 5 اسفند 93 در تالار شمس مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد، تجلیل می شود.
بر اساس اعلام فراخوان به نفرات برگزیده اول تا سوم در هر بخش و رده ی سنی، جوایز نقدی به همراه تندیس جشنواره، لوح افتخار و لوح فشرده آثار اهدا می شود.منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :