ارسال به دوستان
کد خبر : 65682
تاریخ انتشار : 13 دی 1393 9:36

معرفی هیئت انتخاب نهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران

هیئت انتخاب بخش مسابقه ایران و بین الملل نهمین جشنواره دو سالانه بین المللی پویانمایی تهران از روز 11 دی کار خود را آغاز نمودند.


انتخاب اولیه ی فیلم های بخش مسابقه ایران و بین الملل این جشنواره را گروهی 5 نفره از 11 تا 22 دی در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون انجام خواهند داد. 
بر همین اساس، دکتر «محمدعلی شامانی» مدرس دانشگاه علامه طباطبایی و شهید رجایی و نویسنده کتاب های کودک و نوجوان، دکتر «امیرحسن ندایی» عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس و دانشکده هنر و کارگردان، «سیداحمد کلانتری» انیماتور و تهیه کننده، «کیانوش عابدی» کارگردان انیمیشن های تلویزیونی و انیماتور و «سارا خلیلی» عضو هیئت علمی گروه انیمیشن دانشگاه هنر، مدرس انیمیشن در دانشگاه هنر و تربیت مدرس و کارگردان، اعضای هیئت انتخاب نهمین دوره جشنواره پویانمایی را تشکیل می دهند.
امسال بیش از 500 فیلم در بخش مسابقه ایران و بیش از 700 فیلم از 74 کشور جهان در بخش مسابقه بین الملل نهمین جشنواره پویانمایی تهران شرکت کرده اند.
در همین حال ثبت نام اینترنتی از علاقه مندان برای تماشای فیلم های این جشنواره ، از 8 آذر آغاز شده و تا اول بهمن از طریق پایگاه اطلاع رسانی به نشانی www.tehran-animafestival.ir ادامه دارد.
نهمین جشنواره دو سالانه بین المللی پویانمایی تهران از 17 تا 21 اسفند در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :