ارسال به دوستان
کد خبر : 65793
تاریخ انتشار : 17 دی 1393 14:54

فراخوان مسابقه وبلاگ نویسی «در اوج بمان ایران من» منتشر شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در آستانه فرا رسیدن دهه فجر، فراخوان مسابقه وبلاگ نویسی «در اوج بمان ایران من» را منتشر کرد.

اولین مسابقه وبلاگ نویسی «در اوج بمان ایران من» توسط کانون شماره یک دزفول برگزار خواهد شد و کودکان و نوجوانان 8 تا 15 سال سراسر کشور به صورت فردی و گروهی می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
شرایط شرکت در مسابقه:
  • در این مسابقه علاقه مندان می توانند مطالب مرتبط با داستان، شعر، دانستنی، عکس و... را با موضوع کشور عزیزمان ایران در وبلاگ های خود منتشر کنند.
  • انتخاب نامی زیبا با موضوع ایران، استفاده از مطالب و عکس با ذکر منبع، استفاده از داستان، شعر و... با موضوع ایران، درج مطلب با موضوع انقلاب اسلامی و معرفی کتاب با موضوع ایران ملاک های داوری این مسابقه است.
  • هر پست منتشر شده در وبلاگ باید دارای عنوان و همچنین مطالب می بایست با فاصله زمانی کم در وبلاگ درج شوند و اصل به روز بودن وبلاگ رعایت شود.
  • در انتخاب قلم و اندازه مناسب آن توجه بیشتری داشته و همچنین عکس عوامل اجرایی وبلاگ با ذکر مسوولیت آن ها (مدیر وبلاگ، تایپیست، گردآورنده ی مطالب و...) نیز در آن درج شود.
آخرین مهلت شرکت در این مسابقه را 10 بهمن 1393 و شرکت کنندگان می بایست آدرس وبلاگ خود را به پست الکترونیک dezfulla@yahoo.com متعلق به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول ارسال کنند.
گفتنی است: برگزیدگان این مسابقه روز 16 بهمن ماه 1393 همزمان با برپایی جشن های پیروزی انقلاب اسلامی ایران در کانون شماره یک دزفول معرفی و تقدیر خواهند شد.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :