ارسال به دوستان
کد خبر : 66971
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1393 10:55

نخستین جایزه ادبی آذریزدی فراخوان داد

فراخوان نخستین دوره جایزه ادبی مهدی آذریزدی از سوی موسسه فرهنگی ریحانه الرسول منتشر شد.


بر اساس این فراخوان به منظور پاسداشت مقام والای مهدی آذریزدی، پیشکسوت بازنویسی ادبیات کهن فارسی برای کودکان و نوجوانان، جایزه آذریزدی از سوی موسسه فرهنگی- هنری ریحانه الرسول (یزد) با حمایت علمي شورای کتاب کودک هر سال به بهترین بازنویسی و بازآفرینی از ادبیات رسمی و ادبیات عامیانه در انواع داستان، ادبیات دینی، تاریخی، زندگینامه و دیگر تجربه های ارزشمند این زمینه به شکل زیر اهدا می شود.

این جایزه شامل نشان جایزه آذر یزدی، لوح افتخار و مبلغ ۲۰ ميليون ريال جايزه نقدی است که به دو  نويسنده و دو  تصويرگر اثر بازنويسی يا بازآفرينی شده که از جایگاه ادبی- هنری بالایی برخوردار باشد، اهدا می شود.

همچنین لوح تقدیر جایزه آذریزدی برای ناشرانی که آثارشان در بخش های مختلف مورد تقدیر قرار گرفته است نیز اهدا می شود.

دبیرخانه این جایزه از همه ناشران و پدیدآورندگان (نويسندگان و تصويرگران) دعوت کرده است با ارسال دو نسخه از آثار بازنویسی و بازآفرینی منتشر شده در سال های ۱۳۹۰، ۱۳۹۱، ۱۳۹۲ در اولین دوره جایزه آذر یزدی شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار به این دوره از جایزه مهدی آذریزدی ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۳ اعلام شده و آثار می بایست به  نشانی تهران، خیابان وصال شیرازی، پلاک ۲، هتل البرز کد پستی ۱۴۱۷۸۳۴۱۹۶ به نام موسسه ریحانه الرسول- جایزه مهدی آذریزدی ارسال شود.

شماره تماس جهت پی گیری و اطلاعات بیشتر : ٠٩٣۵۵۶۴٩٣۴۴
Email: azaryazdi.award@gmail.comنظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :