ارسال به دوستان
کد خبر : 69749
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1393 9:40

اجرای نمایش «آهای تو دیگه کی هستی؟» در مرکز تئاتر کانون

نمایش«آهای تو دیگه کی هستی؟» به نویسندگی و کارگردانی عادل بزدوده پس از 20 سال و با عواملی جدید در مرکز تئاتر کانون در حال اجرا است.


این نمایش براساس نوشته ای از ولاديمير گريگوريويچ سوته یف، 20 سال پیش با حضور هنرمندانی صاحب نام با تکنیک نمایش سایه ای و حدود 90 عروسک اجرا شد و طراحی عروسک های آن را زنده یاد بیژن نعمتی شریف و طراحی صحنه آن توسط زنده یاد کامبیز صمیمی مفخم برعهده داشتند.

داستان این نمایش از آن جا شروع می شود که «غاز» تلاش می کند از درون برکه ماهی بگیرد اما موفق نمی شود پس از پرندگان دیگر درخواست کمک می کند ابتدا نزد قو می رود و گردنش را قرض می گیرد پس از آن از مرغ سقا منقار قرض می کند و آن قدر به این کار ادامه می دهد که دیگر شبیه غاز نیست و کم کم خسته می شود و ادامه ماجرا.

در اجرای جدید این نمایش المیرا طالبی، آنا نمک چیان، حامد ذبیحی، مریم یوسف، سجاد هاشمی، سینا رستگاری، هما خداجوی، هدی فلاح، پرستو آریایی، ندا ملک محمدی، مهسا عبدالملکی و ساناز تاجیک نقش عروسک گردانی را ایفا می کنند و آرزو رونقی به عنوان دستیار کارگردان با نمایش همکاری دارد.

گفتنی است نمایش «آهای تو دیگه کی هستی؟» هر روز به جز شنبه ها، صبح ها ویژه مهدها و مدارس و بعد از ظهرها برای عموم خانواده ها در ساعت 18 اجرا می شود.
علاقه مندان می توانند برای آگاهی بیشتر و ذخیره جا یا پیش خرید بلیت با شماره های 09387337555 و 88966119 تماس بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :