ارسال به دوستان
کد خبر : 72578
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1394 11:25

انتشار فراخوان تصویرسازیِ نوشت افزارهای کانون

فراخوان تصویرسازی برای نوشت‎افزار از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، تمامی هنرمندان علاقه مند به تصویرگری کودک و نوجوان می توانند با ارسال آثار خود در این فراخوان شرکت کنند.
بر اساس این خبر، تصویرگران در انتخاب موضوع آزاد هستند ولی در عین حال می توانند آثار خود را با موضوع های محیط زیست، طبیعت ایران، حیوانات، میراث فرهنگی و بناهای تاریخی، تغذیۀ سالم (میوه ها و...)، شخصیت های فرهنگی و استفاده از تصویرهای دارا و سارا با اجرای متفاوت، طراحی کنند.
این فراخوان با هدف طراحی و تولید لوازم التحریر (طرح جلد دفا تر و...) برای دانش آموزان در سال تحصیلی آینده، از سوی اداره کل نظارت بر انتشارات کانون منتشر شده است.
فرصت ارایه تصویر ها تا 25 فروردین سال 94 تعیین شده است و آثار رسیده تا 30 فروردین، توسط داوران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و انجمن تصویرگران ارزیابی می شود.
علاقه مندان می توانند آثار خود را با فرمت jpg به رایانامه اداره کل نظارت بر انتشارات کانون به نشانی kanoon.tolid.entesharat@gmail.com ارسال کنند.
بر همین اساس طرح های انتخاب شده در دست تولید قرار می گیرد و با طراح و تصویرگر آثار، بر اساس تعرفه ی کانون قرارداد منعقد می شود.
گفتنی است توجه به نوآوری، جذابیت و محتوا و پیام مناسب برای کودکان و نوجوانان در طرح ها، ضروری است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :