ارسال به دوستان
کد خبر : 29403
تاریخ انتشار : 15 تیر 1392 10:21

در آستانه‌ی روز ملی ادبیات کودک و نوجوان

شانزدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان 15 تیر آغاز می شود

شانزدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان روز 15 تیر در نگارخانه مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع به کار می کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، شانزدهمين جشنواره کتاب کودک و نوجوان با حضور مدیرعامل کانون در ساعت 10:30 صبح روز شنبه 15 تير آغاز می‌شود. 
برنامه هاي جشنواره:
به گفته دبیر شانزدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان، نمایشگاهی از مجموعه‌ برترین کتاب‌های برگزیده ناشران در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی در 5 سال گذشته از 15 تا 18 تیر از ساعت 9 صبح تا 19 در نگارخانه برپا می‌شود.
در این جشنواره دو غرفه "مهدی آذریزدی" و "معاونت فرهنگی کانون" برای مخاطبان در نظر گرفته شده است.
بخشی از این جشنواره هر روز در ساعت 10:30 صبح و 16 به دیدار مخاطبان با نویسندگان و تصویرگران کتاب‌های کودک و نوجوان اختصاص یافته است.
صبح روز نخست در ساعت 10:30 مصطفی رحماندوست و علی خدایی و بعد از ظهر در ساعت 16 جعفر توزنده‌جانی و فرهاد جمشیدی میهمان این بخش مي باشند.
در روز اول جشنواره همچنین از ساعت 15 تا 17 نشست ارایه پژوهش دکتر احمد گل‌محمدی برگزار می‌شود و سپس دکتر کمال پولادی این پژوهش را نقد و بررسی می‌کند.
همچنين غرفه‌ی کاردستی، سرگرمی‌ و بازی‌ برای کودکان و غرفه‌ی روش‌های مطالعه و انتخاب کتاب برای بزرگ‌سالان در طول برگزاری این جشنواره برپا می‌شود.
گفتنی است برگزیدگان جشنواره کتاب کودک و نوجوان در مراسمی هم‌زمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان 18 تیر، جوایز خود را دریافت می‌کنند.
مكان برگزاري جشنواره:
تهران، خيابان فاطمي، خيابان حجاب، مركز آفرينش هاي فرهنگي هنري كانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، سالن غدير
 
 
منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :