ارسال به دوستان
کد خبر : 10003
تاریخ انتشار : 19 تیر 1391 12:3

سونیا میهمان مرکز تئاتر کانون می‌شود

سونیا میهمان مرکز تئاتر کانون می شود

سونیا عنوان نمایشی است که یک گروه نمایشی از استان فارس آن را در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه می برند.

 
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، اجرای این نمایش به نویسندگی مهدی احمدی و کارگردانی مشترک ملیحه زحمتکش و مهدی احمدی از هجدهم تیر در سالن گلستان مرکز تئاتر کانون در پارک لاله تهران آغاز می‌شود.
این نمایش داستان چند گوشی موبایل است که هر کدام به خاطر ویژگی‌های خاص‌شان به یکدیگر فخر فروشی می‌کنند، این مساله تا آنجا ادامه پیدا می‌کند که یکی از آن‌ها برای زیبا و به روز به نظر رسیدن، تصمیم به عمل جراحی می‌گیرد و.......
از زهرا قربانی، ملیحه زحمتکش، ملیحه علیایی، نرجس شیرازی نژاد، میترا عابدی، پریسا زارعی، آزاده کشاورز، فرناز محمدی گلستانی و الهام موسوی به عنوان عروسک‌گردان و از سجاد شاه محمدی، نرجس شیرازی‌نژاد، مریم حسین زاده و میترا عابدی هم به عنوان بازیگران این نمایش نام برده شده است.
طراحی صحنه و عروسک، ساخت موسیقی و ضبط و تنظیم موسیقی را در این نمایش به ترتیب راضیه روستا، کامران هوشمندیان و مهران هوشمندیان بر عهده داشته‌اند همچنین پریسا زارعی و الهام موسوی در این نمایش به عنوان صدا پیشه نقش‌آفرینی می‌کنند.
نمایش سونیا به‌جز شنبه‌ها هر روز ساعت 18 برای عموم اجرا خواهد شد. مهدهای کودک و مدارس نیز می‌توانند جهت هماهنگی قبلی با شماره های 88966119 و 09199377965 تماس بگیرند.
نمایش سونیا کاری از گروه آوای اندیشه و استان فارس، در فراخوان تولیدات کانون پذیرفته شده و با حمایت مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف حمایت از تئاتر شهرستان‌ها از سوی مدیریت آفرینش‌های هنری و تئاتر کانون برای اجرا به سالن گلستان دعوت شده است.
گفتنی است نمایش خداحافظ راکون پیر نیز همه ‌روزه به جز شنبه‌ها ساعت 19 در سالن بوستان مرکز تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران اجرا می‌شود.
 

منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :