ارسال به دوستان
کد خبر : 12630
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1391 15:54

برترین‌های دومین جشنواره نام‌ها و نشانه‌های رضوی مشخص شدند

برترین های دومین جشنواره نام ها و نشانه های رضوی مشخص شدند

با پایان یافتن کار داوری آثار، اسامی برگزیدگان دومین جشنواره نام ها و نشانه های رضوی در ایران و جهان در دو بخش عکس و نقاشی مشخص شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پس از جمع‌بندی آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره، کار داوری این آثار در دو بخش عکاسی و نقاشی و در سه گروه کودک و نوجوان 7 تا 9 سال، 10 تا 12 سال، 13-16 سال و بزرگ‌سال(مربیان و کارکنان کانون) توسط داوران ارزیابی و برگزیدگان به منظور شرکت در مراسم پایانی و اهدای جوایز معرفی شدند.

اسامی نفرات برتر در دو بخش نقاشی و عکس:

در بخش نقاشی بزرگ‌سال "آزاده مرجانی" از تهران و "محبوبه محمودی" از کرمان هم‌چنین در گروه سنی10تا12 سال "معصومه عابدی10" ساله از ارومیه، "یگانه زمانیان" 11 ساله از خراسان رضوی، "لیلا داوودی"11 ساله از سمیرم اصفهان و"زهرا صدری" 12 ساله از پارس آباد اردبیل به عنوان برترین‌های این بخش معرفی شدند.

در بخش نقاشی گروه سنی 8 تا10 سال "آی‌سن مختومی" 8 ساله از استان گلستان، "امیرحسین میرزاییان" و "زینب‌حمیدی" هر دو 9 ساله از خراسان رضوی و "مبینا کارخانه" 7 ساله از هندودر استان مرکزی به‌عنوان برگزیدگان  این بخش معرفی و در گروه سنی 13تا16 سال این بخش "نرجس سید نژاد" و "فاطمه قدرتی"13و 14 ساله از خراسان رضوی، "منیره چاغیان" 16 ساله از لرستان، و "عاطفه محمودی" 16 ساله خراسان رضوی نفرات برتر این بخش بودند.

"پروین قهرمانی‌زاد" از خراسان رضوی، "فاطمه گلچین" از تهران، "زینب احمدی" از بوشهر و "زهرا عنبری مقدم" از استان آذربایجان‌غربی نیز به عنوان برگزیدگان بخش عکس این جشنواره در گروه بزرگ‌سال معرفی شدند.

در رده سنی 13 تا 16 سال بخش عکس نیز "سارا هدایتی‌نژاد" خوزستان، "سیده‌محدثه مجازی" اصفهان و "اردلان حسنعلی‌زاده" از خوانسار هم‌چنین در رده سنی10 تا 12 سال بخش عکس "فرشاد نصیری" و "فرناز مولامحمدی" از شاهین‌دژ و شهر خوی استان آذربایجان غربی و "محمد امین صالحی" از استان خوزستان ودر رده سنی 7 تا 9 سال این بخش نیز "سودابه حسنی" ازخوزستان، "مونا باقرزاده" از خوی استان آذربایجان‌غربی، "محمدرضا براقی" از استان اردبیل از سوی داوران به عنوان نفرات برتر اعلام شد.
شایان ذکر است تعدادی از آثار نیز از سوی هیات داوران این جشنواره شایسته تقدیر شناخته شدند که در مراسم پایانی با اهدای لوح از صاحبان آن‌ها تجلیل به عمل خواهد آمد.
مراسم پایانی دومین جشنواره نام‌ها و نشانه‌های رضوی ساعت10 صبح روز سه شنبه 28 شهریور به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان‌ آذربایجان‌غربی در محل سالن آمفی تئاتر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ارومیه و با دعوت از برگزیدگان برگزار خواهد شد.
 در عین حال نمایشگاهی نیز از آثار برگزیدگان در مجتمع شهید رسول فرخی کانون ارومیه تا 7 مهر به منظور بازدید علاقه‌مندان بر پا خواهد بود.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :