ارسال به دوستان
کد خبر : 22446
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1391 10:17

هم‌زمان با جشن‌های پیروزی انقلاب برگزار می‌شود

نمایشگاه دست آورد های کارگروه کودک و نوجوان جشنواره رضوی

نمایشگاهی از دست آورد های سه سال فعالیت های جشنواره های کودک و نوجوان جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) در تهران برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ورود کانون به جشنواره‌های رضوی از سه سال پیش  آغاز شده است. و قرار است در نمایشگاهی که هم‌زمان با فرارسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری کانون تهران برگزار می‌شود مجموعه‌ای از برترین آثار و فعالیت‌های این 8 جشنواره در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بگیرد.
بر این اساس کانون استان فارس در این نمایشگاه، با300 اثر برگزیده جشنواره نشریه‌نگاری رضوی، استان تهران و قم هرکدام با دویست اثر از میان برترین‌های جشنواره پژوهش‌های رضوی نوجوانان و یک تصویر از یک حدیث رضوی حضور خواهند داشت.
 هم‌چنین500 اثر از آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره کتاب‌سازی رضوی کانون سیستان و بلوچستان و 100 اثر از جشنواره نام‌ها و نشانه‌‌های رضوی استان آذربایجان‌غربی در این نمایشگاه برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته می‌شود.
 گفتنی است دست‌آورد‌های جشنواره‌های قصه‌گویی مازندران، کتاب‌خوانی الکترونیکی خوزستان و نمایش‌نامه‌خوانی رضوی خراسان رضوی نیز به صورت الکترونیکی برخط(آن‌لاین) و لوح فشرده در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
 
زمان برگزاري:
این نمایشگاه با حضور نمایند‌گانی از استان‌های برگزار کننده جشنواره‌های رضوی از تاريخ 14 الي 19 بهمن از ساعت 9 صبح الي 17 برگزار مي گردد.
 
مكان برگزاري:
نمايشگاه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران واقع مي باشد.
 
 
منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :