ارسال به دوستان
کد خبر : 23444
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1391 8:11

در کتاب‌خانه مرجع کانون برپا شده است

مازن نمایشگاهی از کتاب هایی که جور دیگر اند

کتاب خانه ی مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موضوع نمایشگاه ماه اسفند 91 و فروردین سال 92 خود را به منتخب کتاب های جور دیگر با عنوان مازن، اختصاص داده است.

در این نمایشگاه تعداد 60 جلد کتاب از منابع موجود در کتاب‌خانه که 30 جلد آن به زبان فارسی و 30 جلد دیگر به زبان لاتین بوده، به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نمایشگاه کتاب‌هایی که از لحاظ کتاب‌سازی مانند صفحه‌بندی و ... خاص بوده و داستان همراه با پازل، بازی و سرگرمی است به علاقه‌مندان معرفی می‌شود.
"مازن"، "من و یک گلدان خالی"، "مهمان‌های ناخوانده"، "یک روز با حیوانات دریا"، "گربه‌ی کوچه‌ی ما" از جمله‌ی این کتاب هاست.
کتاب‌خانه مرجع کانون در هر ماه مجموعه‌ای از منابع کتاب‌خانه‌ای خود را به صورت ویژه و با موضوع‌های مختلف معرفی و در معرض دید علاقه‌مندان به حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان قرار می‌دهد.

ساعت و زمان نمایشگاه:
بازدید از این نمایشگاه همه روزه به جز پنج‌شنبه و جمعه و روزهای تعطیل رسمی از ساعت 8 تا 16 برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.
 
مکان نمایشگاه:
این کتاب‌خانه در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، مجتمع فرهنگی و هنری شهید ملک‌شامران کانون واقع شده است.
 
منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :