ارسال به دوستان
کد خبر : 25940
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1392 10:30

انتشار فراخوان چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی

فراخوان چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی، توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، دبیرخانه جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی در کانون استان اصفهان، فراخوان این جشنواره را در راستای برگزاری چهارمین دوره‌ی این جشنواره منتشر و در عین حال به مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور ارسال کرده است.
بر اساس فراخوان اعلام شده، این جشنواره در چهارچوب یازدهمین دوره‌ی جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) با هدف اشاعه‌ و ترویج فرهنگ و معارف رضوی، افزایش شناخت مخاطبان نسبت به سیره‌ی عملی امام رضا(ع) به واسطه‌ی قصه‌گویی، ارتقای قصه‌گویان و دستیابی به روش‌های جذاب در زمینه‌ی قصه‌گویی مذهبی و شناسایی متون مناسب برای قصه‌گویی رضوی برگزار خواهد شد.
در عین حال قرار است چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی، در سه بخش مربیان کانون، آزاد و نوجوانان 13 تا 17 سال و بین‌الملل برگزار شود و شرکت کنندگان آثار خود را در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره در کانون اصفهان ارسال کرده و با هم به رقابت بپردازند.
این گزارش حاکی است، آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی، پنج مرداد سال 1392 اعلام شده است و پس از گذشت مراحل انتخاب و داوری آثار در هر بخش یک نفر به عنوان برگزیده نهایی معرفی خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت شیوه نامه جشنواره اینجا کلیک نمائید.
 
منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :