ارسال به دوستان
کد خبر : 2898
تاریخ انتشار : 17 آبان 1390 9:30

نقاشی کودکان ایرانی بازهم جایزه برد

نقاشی کودکان ایرانی بازهم جایزه برد

۱۲ کودک و نوجوان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایزه ویژه و دیپلم افتخار مسابقه نقاشی بین المللی ژاپن را به دست آوردند

۱۲ کودک و نوجوان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایزه ویژه و دیپلم افتخار مسابقه نقاشی بین المللی ژاپن را به دست آوردند.

نزدیک به ۲۲ هزار و پانصد نقاشی از ۷۷ کشور جهان به این دوره از مسابقه بین المللی کاناگاوای ژاپن فرستاده شده بودند. کودکان و نوجوانان ایرانی از این میان، موفق شدند دو جایزه ویژه و ۱۰ دیپلم افتخار به دست آورند.

                                                      

غزل گودرزی عضو ۹ ساله مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون تهران و مژده کرد افشاری عضو کانون استان گلستان موفق شدند دو جایزه‌ی ویژه و دیپلم افتخار این رقابت هنری را از آن خود کنند.

                                                                    

 ده عضو دیگر کانون نیز به نام‌های امیر علی میرفندرسکی و لعیا جدیدی هر دو ۵ ساله از مرکز آفرینش‌های کانون تهران، علی فتحی و روح الله طاهری هر دو ۹ ساله از کرمان و یزد، رسول رضایی ۱۰ ساله از قزوین، دریا زوقیان، رامین ندیمی، امیرحسین گنج‌ده و مهسا قویدل همگی ۱۲ ساله به ترتیب از بوشهر، تهران، بندرانزلی و مرکز آفرینش‌های تهران همچنین محمد رضا نبات دوست ۱۵ ساله از مرکز آفرینش‌های تهران، دیپلم های افتخار این مسابقه را به دست آوردند.

                                                       

موضوع مسابقه‌ی کاناگاوا آزاد بود و کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان از ایران آثار ۱۵۸ کودک و نوجوان را فرستاده بود.

منبع: گروه خبر کتابک


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :