ارسال به دوستان
کد خبر : 29089
تاریخ انتشار : 9 تیر 1392 9:49

در قالب مسابقه اینترنتی برگزار می‌شود:

شمیم عطر نرگس در دل کودکان و نوجوانان

عطر نرگس عنوان مسابقه اینترنتی است که برای آشنایی هر چه بیشتر کودکان و نوجوانان با امام عصر(عج) بر روی سایت مسابقات کانون فعال شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این مسابقه هم‌زمان با میلاد با سعادت امام زمان (عج) و با هدف آشنایی بیشتر با آن حضرت در پایگاه اینترنتی مسابقات کانون برپا شده است و تا 18 مردادماه هم‌زمان با عید سعید فطر ادامه می‌یابد.

در این میان کاربران اینترنت می‌توانند به این پایگاه به نشانیwww.kanoonquiz.ir مراجعه نمايند و به 14سوال چهارگزینه‌ای مسابقه‌ی “عطر نرگس” ظرف مدت 20 دقیقه پاسخ دهند.در برپایی این مسابقه‌ی اینترنتی علاوه بر مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان نیز مشارکت کرده است.

پس از پایان مهلت تعیین شده قرار است به برگزیدگان این رقابت هدایایی اهدا شود.در این مسابقه، مخاطبان با نکته‌هایی از زندگانی دوازدهمین پیشوای شیعیان جهان آشنا شده و همچنین به پرسش‌هایی پاسخ می‌دهند که برگرفته از دعای ندبه است. در این سوالات کودکان و نوجوانان باید ترجمه صحیح فرازهایی از دعای ندبه را مشخص کرده و گزینه درست را علامت بگذارند.

 

منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :