ارسال به دوستان
کد خبر : 29617
تاریخ انتشار : 17 تیر 1392 18:19

نمایشگاهی از 366 عنوان کتاب برگزیده ناشران کودک و نوجوان

هم زمان با شانزدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان نمایشگاهی از 366 عنوان کتاب برگزیده ناشران، تا 18 تیر در نگارخانه کانون برپاست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این نمایشگاه مجموعه‌‌ای از برترین کتاب‌های برگزیده ناشران در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی که صاحب عنوان‌هایی مانند تشویق و سپاس، لوح تقدیر، دیپلم افتخار، تندیس، کتاب سال و یا عناوینی مشابه در سال‌های 86 تا 90 شده‌اند، در معرض دید مخاطبان قرار دارد.
بر همین اساس، کتاب‌های برگزیده 14 ناشر ایرانی همچون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شباویز، چرخ و فلک، نشر نور و نار، موسسه فرهنگی هنری سلوک افلاکیان، قطره، نشر مرکز، محراب قلم، قدیانی، فاطمی، طلایی، طرح و اجرای کتاب، سروش و آفرینگان در این نمایشگاه به علاقه‌مندان معرفی می‌شود.
در بخش بین‌‌الملل نیز، آثار برگزیده جایزه آسترلید لیندگرن، براتیسلاوا، بخش اپرا پریما بولونیا، شارلوت زولوتو، تصویرگری کالد کات، تئودور سوس، مدال طلای مون بیم، تصویرگری پورابل پره، بخش داستان تصویری کیت گرین وی و روبرت اف. بسیبرت به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه تا 18 تیر از ساعت 9 صبح تا 19 در نگارخانه مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب پذیرای علاقه‌مندان مي باشد.
 
 
منبع: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :