ارسال به دوستان
کد خبر : 30223
تاریخ انتشار : 31 تیر 1392 9:49

فراخوان اولین مسابقه ی عکاسی رضوی «جاده ی ولایت» منتشر شد

فراخوان اولین مسابقه ی عکاسی رضوی «جاده ی ولایت» از سری برنامه های یازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، دبیرخانه اولین مسابقه‌ی عکاسی رضوی «جاده‌ی ولایت» در اداره کل کانون استان خوزستان، هم‌زمان با برگزاری یازدهمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا علیه‌السلام، فراخوان این مسابقه را با هدف، اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، آشنایی و شناخت نسبت به مسیر ورود حضرت علی بن موسی‌الرضا علیه‌السلام به ایران و شناسایی استعدادهای برتر عکاسی سراسر کشور در عرصه فرهنگ رضوی اعلام کرد.

عبدالنبی شاکریان دبیر اولین مسابقه‌ی عکاسی رضوی «جاده‌ی ولایت» با بیان این که موضوع این مسابقه، عکاسی از مراسم ورود نمادین کاروان امام رضا علیه‌السلام است گفت: کودکان و نوجوانان علاقه‌مند می‌بایست در روز 14 شهریور 1392 با حضور در شلمچه از مراسم ورود کاروان نمادین امام رضا علیه‌السلام به ایران که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار می‌شود عکاسی نمايند.
در این میان علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه همچنین می‌توانند در صورت برگزاری مراسم ورود نمادین امام رضا علیه‌السلام در هرکدام از شهرهای مسیر حرکت امام رضا علیه‌السلام در ایران و عکاسی از این مراسم‌ها و ارسال آن به دبیرخانه این مسابقه در اولین دوره‌ی عکاسی جاده‌ی ولایت شرکت نمايند.
مدیرکل کانون استان خوزستان پیرامون شرایط شرکت در این مسابقه نیز گفت: تمامی کودکان و نوجوانان علاقه‌مند سراسر کشور مجاز به شرکت در این مسابقه هستند.
وی افزود: هر عکاس می‌تواند 10 عکس دیجیتال به صورت سیاه و سفید یا رنگی به دبیرخانه‌ی این مسابقه تحویل دهد.
شاکریان با بیان این که عکس‌های گرفته شده با دوربین یا تلفن همراه نیز پذیرفته می‌شود خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در پایان مراسم می‌بایست آثار خود را به دبیرخانه مستقر در محل برگزاری مسابقه که توسط کانون در شلمچه برپا خواهد شد تحویل دهند و فرم شرکت در مسابــقه را پر نمايند.
این مسابقه در سه بخش گروه سنی 7 تا 9 سال، 10 تا 12 سال و 13 تا 17 سال انجام خواهد شد.
شرکت‌کنندگانی که از دیگر مراسم مختلف ورود نمادین کاروان امام رضا علیه‌السلام در شهرهای دیگر کشور عکاسی می‌کنند می‌بایست تا تاریخ 14 شهریور عکس‌های خود را به همراه فرم ثبت نام به نشانی پستی دبیرخانه واقع در استان خوزستان- اهواز- امانیه - پیچ استادیوم جنب پارک حجاب- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان و یا به نشانی الکترونیکی  aksrazavi92@gmail.com ارسال نمايند.
گفتنی است: برگزیدگان این مسابقه طی مراسمی در 20 شهریور 1392 از طریق سایت‌های کانون معرفی خواهند شد.
علاقه‌مندان به شركت در اين مسابقه مي توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر به وبلاگ مسابقه به نشانيaksrazavi.blogfa.com   مراجعه نمايند.
 
منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :