ارسال به دوستان
کد خبر : 30795
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1392 17:54

پایان مرداد؛ آخرین مهلت شرکت در جشنواره سراسری کتاب خوانی الکترونیکی رضوی

آخرین مهلت شرکت در سومین جشنواره کتاب خوانی الکترونیکی رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان تا 31 مرداد تعیین شده است .

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مدیرکل کانون استان خوزستان و دبیر جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی گفت:سومین جشنواره‌ی بین‌المللی کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی هم‌زمان با 20 خرداد سال 1392 کار خود را با انتشار فراخوان، پوستر و کتاب‌های الکترونیکی این مسابقه برای چهار گروه سنی اول، دوم و سوم دبستان، چهارم و پنجم دبستان، ششم دبستان و دوره راهنمایی و سال‌های دبیرستان آغاز کرد.
عبدالنبی شاکریان اضافه کرد: در این جشنواره برای کودکان و نوجوانان اول، دوم و سوم دبستان کتاب «مار و گنجشک (قصه‌هایی از زندگی امام رضا(ع))» نوشته مسلم ناصری، چهارم و پنجم دبستان کتاب «رضا جان خوش آمدی!» نوشته مجید ملا محمدی، ششم دبستان و دوره راهنمایی کتاب «ماه غریب من» نوشته مجید ملّا محمدی و سال‌های دبیرستان نیز کتاب «مناظرات تاریخی امام رضا(ع)» نوشته آیت‌الله مکارم شیرازی که همگی از انتشارات «به نشر» آستان قدس رضوی است انتخاب شد .
شاکریان افزود: برای سهولت کار علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره راهنمای ثبت‌‌نام در مسابقه در پایگاه اینترنتی جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی به نشانی book.kanoonrazavi.ir قرار گرفته است.
دبیر سومین جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی با بیان این‌که شرکت کودکان و نوجوانان 7 تا 17 سال در این مسابقه آزاد است، عنوان کرد: در زمان باقی‌مانده از جشنواره، 50 مرکز ثابت کانون در سراسر استان آمادگی استقبال از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه را دارند و آن‌ها می‌توانند با حضور در مراکز کانون و شرکت در فعالیت معرفی و روخوانی کتاب‌های جشنواره در این مسابقه شرکت کنند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مسوولیت کارگروه کودک و نوجوان یازدهمین دوره‌ی جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) و 16 عنوان جشنواره آن را بر عهده دارد.
 
منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :