ارسال به دوستان
کد خبر : 32909
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1392 8:20

از سوی کانون و انجمن آلزایمر ایران برگزار می‌شود

انتشار فراخوان مسابقه ی نقاشی بابا بزرگ، مامان بزرگ دوست تون دارم

نخستین مسابقه ی نقاشی «بابابزرگ، مامان بزرگ دوست تون دارم» با هدف تغییر رفتار کودکان نسبت به سالمندان و بالابردن بهداشت روانی خانواده برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این مسابقه که حاصل همکاری مشترک مدیریت آفرینش‌های هنری و تئاتر کانون و انجمن آلزایمر ایران است با انتشار فراخوانی مخاطبان 4 تا 16 ساله را به شرکت در این مسابقه فراخوانده است.

در این فراخوان سه محور کلی پیشگیری ( چگونه سلامتی خود را حفظ کنیم؟)، مامان بزرگ و بابا بزرگ فراموشکار من و ارتباط با سالمند برای به تصویر کشیدن نقاشی‌ها تعیین شده است.
 
نحوه شركت در مسابقه:
 بر همین اساس آثار کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به شرکت در مسابقه «بابابزرگ، مامان بزرگ دوست‌تون دارم» با شیوه و تکنیک آزاد باید بر روی مقواهای A3  و A4 و تنها از طریق پست پیشتاز در اختیار دبیرخانه مسابقه در انجمن آلزایمر ایران قرار بگیرد.
هر شرکت کننده تنها می‌تواند یک اثر خود را با درج شناسنامه اثر حاوی نام و نام خانوادگی، سن، جنسیت، عنوان اثر، شماره تماس، نشانی، نام مربی و نام مرکز کانون و در صورت تمایل توضیحی مختصر در مورد نقاشی خود در پشت اثر تا تاریخ 25 شهریور 1392 به نشانی تهران، شهرک اکباتان، بین فاز 1 و 2، میدان بسیج، جنب شهرداری ناحیه 6، بخش روابط عمومی انجمن آلزایمر ایران ارسال کند.
بر همین اساس آثار شرکت‌کنندگان در سه گروه سنی 4 تا 6 سال، 7 تا 12 سال و 13 تا 16 سال به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و به برترین آثار جوایزی از سوی برگزار کنندگان اهدا و آثار در نمایشگاهی در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
بر اساس این گزارش فراخوان مسابقه «بابابزرگ، مامان بزرگ دوست‌تون دارم» بر روی سایت‌های کانون به نشانی www.kanoonnews.irو انجمن آلزایمر ایران به نشانی www.Iranalz.ir قابل دسترسی است و علاقه‌مندان می‌توانند از این طریق یا از راه تماس تلفنی با شماره‌ تلفن‌های انجمن 44630652-021 و 44633555-021 (داخلی 4) در جریان جزییات و محورهای این مسابقه قرار بگیرند.
 
منبع: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :