ارسال به دوستان
کد خبر : 33069
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1392 12:10

اسامی برگزیدگان جشنواره داستان کوتاه رضوی اعلام شد

هیات داوران پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره داستان کوتاه رضوی کرمانشاه در 4 گروه سنی 12 اثر را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، داوری آثار این جشنواره را "بهناز ضرابی‌زاده"، "فرزانه رحمانی" و "نیلوفر سالمیان" برعهده داشتند.

براین اساس هیات داوران در گروه سنی 7 تا 9 سال "زهرا قادری" از اصفهان، "زهرا لازمی" از یزد و "سارا هوشور" از استان البرز را به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم این بخش معرفی کرد.

در گروه سنی 10 تا 11 سال داوران جشنواره "محمد مهدی فرجمند" از فارس، "فاطمه کاظم ستوده" از البرز و "عسل اخلاقی" از بوشهر را به عنوان سه برگزیده این گروه اعلام کردند.
بر اساس رای داوران "زهرا احمدی کیونانی" از کرمانشاه، "فاطمه امامی‌مقدم" و "هلیا‌سادات حسینی" هر دو از استان خراسان رضوی به عنوان برگزیدگان گروه سنی 12 تا 14 سال مشخص شدند.
همچنین برگزیدگان گروه سنی 15 تا 17 سال "محمدحسن سیفدار" از تهران، "نسترن جوادنیا" و "فاطمه حشمتیان"  هر دو از استان کرمانشاه معرفی شدند.
 
گفتنی است برگزیدگان اولین جشنواره داستان کوتاه رضوی روز نوزدهم شهریور میهمان شهر تاریخی کرمانشاه خواهند بود تا در مراسم پایانی جوایز خود را دریافت کنند.
 
 
منبع: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :