ارسال به دوستان
کد خبر : 33353
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1392 12:28

برگزیدگان مسابقه ی عکاسی «جاده ی ولایت» معرفی شدند

هیات داوران اولین مسابقه ی عکاسی رضوی «جاده ی ولایت» اسامی برگزیدگان را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هیات داورن مسابقه متشکل از "مجید رمضان پور اصفهانی"، "ماهدخت فارسانی" و "ارمغان کاظمی" از میان 3 هزار و 159 اثر رسیده به دبیرخانه، آثار برتر را در سه گروه سنی معرفی کردند.
بر اساس این گزارش در رده سنی 7 تا 9 سال "محمد حسین سعدونی" و "مهدی آلبو غبیش" هر دو از خرمشهر و "محمد رضا آل بو بالدی" از آبادان به ترتیب رتبههای اول تا سوم این گروه را کسب کردند.
هم‌چنین در گروه سنی 10 تا 12 سال "زهرا ابودوله" از آبادان، "شیوا سراج همدانی" از اهواز و "فاطمه شاوردی" از شادگان به عنوان سه برگزیده این بخش از مسابقه انتخاب شدند.
بر اساس رای داوران "حسین فولادی" از خرمشهر، "محمد جزیره" و "محمد امین رشیدی" هر دو از آبادان را در گروه سنی 13 تا 17 سال حایز رتبه اول تا سوم معرفی شدند.
هیات داورن در بخشی از بیانیه خود خاطرنشان کرد: ورود امام رضا (ع) به خاک خوزستان در حقیقت ایجاد دروازه‌ی تشیع علوی، ظهور و نسج تفکر ائمه (علیه‌السلام) است.
ما از کسی سخن می‌گوییم که به خاکی قدم گذاشت که مشهدش شد و در آن آرام گرفت. اما کیست که نداند امام علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام) چون رودی جاری در اعماق جان و دل مردم این خاک جریان دارد همین بس که با دیدن خیل مشتاقان زائرانش شاید دیگر واژه منسوب غریب الغربا کم‌رنگ جلوه کند.
 
 
منبع: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :