ارسال به دوستان
کد خبر : 34772
تاریخ انتشار : 13 مهر 1392 16:36

سفر در تاریخ علم: فراخوان مسابقه نقاشی و داستان کوتاه ۱۰۰ کلمه ای با موضوع تاریخ علم

انجمن ترویج علم ایران به مناسبت برگزاری هفتة ترویج علم و روز تاریخ علم، مسابقة نقاشی و داستان کوتاه ۱۰۰ کلمه ای برگزار مي كند.

انجمن ترویج علم ایران به مناسبت برگزاری هفتة ترویج علم (۴ تا ۹ آبان ۱۳۹۲) و روز تاریخ علم در این هفته، در نظر دارد مسابقة نقاشی و داستان کوتاه ۱۰۰ کلمه‌ای را با موضوع تاریخ علم برای دانش‌آموزان همة پایه‌های تحصیلی برگزار کند.

موضوع این مسابقه «سفر در تاريخ علم» است و همة آثاری که در آن‌ها به موضوع تاریخ علم، دانشمندان بزرگ ایرانی و غیر ایرانی و دستاوردهای علمی پرداخته شده باشد، به ویژه آثار فانتزی‌ای که به سفر دانشمندان زمان‌های گذشته به زمان حال یا سفر شخصیت‌هایی از زمان فعلی به روزگار دانشمندان گذشته پرداخته شده باشد، می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
برندگان افزون بر دریافت جایزه آثارشان در طول هفتة ترویج علم به نمایش گذاشته خواهد شد. در زمینه تکنیک، سبک، مواد و اندازه نقاشی‌ها محدودیتی وجود ندارد اما داستان‌های کوتاه نباید از ۱۰۰ کلمه بیشتر باشد.
  
علاقمندان به شرکت در این مسابقه تا جمعه ۲۶ مهرماه ۱۳۹۲ فرصت دارند آثار خود را بفرستند.

داستان‌ها به همراه مشخصات فردی، سن و شماره تماس شرکت‌کنندگان به نشانی ایمیل info@popscience.ir فرستاده شوند.
شرکت کنندگان می توانند اصل نقاشی‌های خود را به همراه مشخصات فردی، سن و شماره ی تماس به آدرس زیر بفرستند یا به صورت حضوری تحویل دهند:
نشانی: تهران،خیابان کریم‌خان زند، نبش خیابان عضدی (آبان) شمالی، ساختمان دانشگاه علامه طباطبایی، طبقه دوم، اتاق ۲۲۵
تلفکس: ۸۱۰۳۲۲۵۱ 

وب سايت: www.popscience.ir

 

منبع: كتابك


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :