ارسال به دوستان
کد خبر : 34943
تاریخ انتشار : 14 مهر 1392 17:7

اجرای نمایش یه دم و دو گوش در سینما تئاتر کانون

نمایش کودکانه یه دم و دو گوش به نویسندگی و کارگردانی ریحانه سلامت از اول مهر در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر روی صحنه رفته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش داستان دختری به نام خورشید است که مادرش از او می‌خواهد تا کیسه زباله را در سطل آشغال بیرون از خانه قرار دهد اما وقتی از در خانه بیرون می‌آید متوجه تاریکی هوا شده ترسی در وجودش می‌افتد و نمی‌تواند جلوتر برود. تصمیم می‌گیرد آشغال‌ها را همانجا کنار در خانه بگذارد.

خورشید در همین حال به یاد حرف‌های مادرش در مورد وجود موش‌های خیابانی می‌افتد و در ذهنش دو موش گرسنه را تصور می‌کند که به او نزدیک می‌شوند و تصمیم می‌گیرند به هر حیله‌ای او را راضی کنند تا کیسه آشغال‌ها را همان جا باز کرده و به آن‌ها بدهد و ادامه داستان...
این نمایش کاری از گروه "وی یو" با بازیگری آنیتا علی مددی، سید امیرحسین غفوری، سعید برجعلی، طاهره شمس، علی خسروجردی، سپیده ملکی، جواد خادمی، عاطفه زمانی و سجاد آقابابایی است.
 
این نمایش روزهای چهارشنبه، پنچشنبه و جمعه ساعت‌18:30 برای عموم و از یک‌شنبه تا چهارشنبه صبح‌ها ویژه مدارس و مهدکودک‌ها در 2 سانس اجرا می‌شود.
علاقه‌مندان برای ذخیره جا می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های 09387337555-09362494588 تماس گرفته و یا به نشانی خیابان شهید بهشتی - خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) گیشه سینما تئاتر کانون مراجعه نمايند.
 
 
منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :