ارسال به دوستان
کد خبر : 40630
تاریخ انتشار : 27 آذر 1392 9:42

انتشار فراخوان پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی به میزبانی کانون استان اصفهان

پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی از مجموعه برنامه های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) توسط کانون استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این جشنواره شهریور سال 1393 و همزمان با دهه کرامت به میزبانی کانون استان اصفهان اجرا می‌شود.

پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی شامل بخش مربیان کانون، بخش آزاد (شامل روحانیون، دانشجویان، معلمان، مربیان بازنشسته کانون و کارکنان سایر نهادهای فرهنگی)، بخش نوجوانان 13 تا 17سال و همچنین بخش بین‌الملل است.
این گزارش حاکی است، این جشنواره در دو بخش "بدون ابزار" با بهره‌گیری از توانایی و خلاقیت و "با ابزار" با استفاده از هر نوع ابزار مانند پرده‌خوانی برگزار می‌شود.
بر اساس این فراخوان، کلیه علاقمندان به شرکت در این جشنواره، فیلم قصه‌گویی یا پرده‌خوانی خود را در قالب لوح فشرده به دفاتر کانون استان خود ارسال کنند.
آخرین مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره 31 تیر سال 1393 اعلام شده است.
هم‌چنین در این فراخوان به موضوع‌هایی از جمله تقویم زمانی و جوایز برگزیدگان اشاره شده است.
این رویداد یکی از 8 جشنواره‌ی بین‌المللی و ملی است که توسط کارگروه کودک و نوجوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) با مسوولیت کانون برگزار خواهد شد.

 

منبع: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :