ارسال به دوستان
کد خبر : 47339
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1392 9:9

تقدير از نویسنده 11 ساله، خالق 72 رمان و داستان کوتاه

فرهنگسرای تهران در ویژه برنامه فرهنگی هنری " پنجره ای بر آفتاب " از نویسنده 11 ساله ای که خالق 72 رمان و داستان کوتاه است تجلیل می کند.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای تهران و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 22 ، با هدف آشنایی شهروندان با هنرمندان محله ای و منطقه ای ، حمایت و تجلیل از فرهیختگان و معرفی بیشتر آنان به مخاطبان ، ویژه برنامه " پنجره ای بر آفتاب ؛ آیین تجلیل از هنرمندان ، شاعران و نویسندگان " غرب پایتخت از سوی کانون ادبی فرهنگسرای تهران برگزار و در آن ضمن معرفی و تقدیر از برترین شاعر ، خطاط ، خواننده و نوازنده منطقه 22 تهران از کوچکترین نویسنده با 11 سال سن نیز تجلیل خواهد شد.
بر اساس این گزارش پویا سعیدی راد نوجوان 11 ساله ساکن منطقه 22 که عضو باشگاه کوچولوهای عاشق کتاب " کتابخانه شهر " فرهنگسرای تهران است تا کنون 72 رمان و داستان کوتاه با موضوعات تاریخی ، تخیلی و اجتماعی نوشته است.

ویژه برنامه فرهنگی هنری " پنجره ای بر آفتاب " روز دوشنبه 12 اسفند از ساعت 17 تا 20 به نشانی تهران ، انتهای بزرگراه حکیم غرب ، سه راه دهکده المپیک ، پشت دبیرستان اندیشه ، خیابان ساحل ، بوستان باغ نو ، فرهنگسرای تهران ، سالن اجتماعات ، میزبان علاقمندان به فرهنگ و ادب است و شهروندان علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 44137060 تماس بگیرند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :