ارسال به دوستان
کد خبر : 55076
تاریخ انتشار : 16 تیر 1393 16:51

در یک مسابقه اینترنتی؛

کودکان و نوجوانان با «نشانه های آسمانی» آشنا می شوند

هم زمان با ماه مبارک رمضان مسابقه اینترنتی «نشانه های آسمانی» در پایگاه مسابقه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، این مسابقه با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با قرآن و هم چنین توجه به معانی آن در هنگام خواندن آیه های قرآنی در این پایگاه فعال شده است.
کاربران عضو پایگاه مسابقه اینترنتی کانون مدت 30 دقیقه فرصت دارند تا به 14 سوال 4 گزینه ای این مسابقه به نشانی www.kanoonquiz.ir پاسخ دهند.
علاقه مندان به شرکت در این مسابقه اینترنتی از 10 تیر تا 16 شهریور هم زمان با ولادت حضرت امام رضا(ع) فرصت پاسخ گویی به سوال ها را دارند و پس از پایان مهلت تعیین شده به برگزیدگان این رقابت هدایایی اهدا می شود.
در این مسابقه اینترنتی، اطلاعات کودکان و نوجوانان در زمینه نماز و روزه، توکل بر خدا، تکلیف انسان به قدر توانش، نیاز انسان به خدا، مهربانی خدا، امید به رحمت پروردگار، قدرت خداوند، دعاهای قرآنی، سپاس گزاری انسان در برابر قدرت و توانی که خدا به انسان عطا فرموده و غفلت از نماز مورد ارزیابی قرار می گیرد.
در برپایی مسابقه ی اینترنتی «نشانه های آسمانی» علاوه بر اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، اداره کل کانون استان خوزستان نیز مشارکت دارد.
کودکان و نوجوانان علاقه مند به شرکت در این مسابقه ، می توانند با عضویت در این پایگاه در تمامی مسابقه های اینترنتی کانون شرکت کنند.

منبع: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :