ارسال به دوستان
کد خبر : 55765
تاریخ انتشار : 24 تیر 1393 18:33

با موضوع شخصیت حضرت علی‌اکبر و حضرت قاسم (علیهما‌السلام):

فراخوان هجدهمین همایش سراسری آفرینش های عاشورایی کرمان منتشر شد

فراخوان هجدهمین همایش سراسری آفرینش های عاشورایی کرمان با محوریت شخصیت حضرت علی اکبر و حضرت قاسم (علیهما السلام) از سوی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان اعلام شد.


موضوع این دوره از همایش، شخصیت و زندگانی حضرت علی اکبر و حضرت قاسم ابن الحسن (علیهماالسلام) برای گروه سنی کودک و نوجوان 7 تا 17 سال، مربیان و کارشناسان کانون و بخش آزاد تعیین شده است.
بر این اساس علاقه مندان تا 31 شهریور 93 می توانند آثار خود را در قالب شعر، داستان(فارسی و انگلیسی)، قصه گویی، مقاله، نقاشی، عکس، خوش نویسی، پویانمایی، پرده خوانی و نشریه الکترونیکی به دبیرخانه همایش به نشانی پستی کرمان، بلوار 22 بهمن، بعد از چهار راه شعبانیه، اداره کل کانون و یا به پست الکترونیکی info@atrsib.ir ارسال کنند.
در عین حال، از سوی دبیرخانه هجدهمین همایش سراسری آفرینش های عاشورایی کرمان، جلد دوم کتاب آینه داران آفتاب ( پژوهش و نگارش نو از زندگی و شهادت یاران اباعبدالله علیه السلام) نوشته ی دکتر محمدرضا سنگری- شرکت چاپ و نشر بین الملل به عنوان منبع مناسب برای استفاده شرکت کنندگان در این همایش معرفی شده است.
علاقه مندان می توانند برای آگاهی از شرایط و شیوه ارسال آثار بر اساس فراخوان هجدهمین همایش آفرینش های عاشورایی، به پایگاه خبری کانون کرمان و یا به وب سایت عطر سیب به نشانی:www.atrsib.ir مراجعه نمايند.
همایش هجدهم با محوریت وجوه شخصیت و زندگانی حضرت علی اکبر و حضرت قاسم (علیهما السلام) در ماه محرم سال جاری برگزار خواهد شد.

منبع:
کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :