ارسال به دوستان
کد خبر : 61575
تاریخ انتشار : 3 آبان 1393 9:24

بر اساس قصه‌ی عامیانه ایرانی

«طاووس حوض نقاشی» به مرکز تئاتر کانون رفت

نمایش عروسکی «طاووس حوض نقاشی» با طراحی و کارگردانی سهیلا احمدی فرد در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می شود.

این نمایش عروسکی بر اساس قصه ی قدیمی ایرانی با تکنیک سایه ای، هر روز به جز شنبه ها در ساعت 17 برای عموم علاقه مندان بر روی صحنه می رود.
ماجرای این نمایش روایت سفر گنجشکی در آرزوی تن پوشی نو است. ولی نه با تلاش که با آشفته سازی خانه ی دیگران. او غوزه ای(غلاف ناشکفته ی پنبه) را که پیدا کرده پیش نخ ریس می برد تا نخ کند و در عوض دستمزد نصف نخ ها مال خودش و نصف دیگر مال نخ ریس شود اما....
بر اساس این خبر، روشنک حاجی زاده، محمود فیضی، کوثر علی مددی، مژگان حسین زاده، فهیمه معین، نغمه طوسی، آرش فخر آور و راضیه اسماعیلی به عنوان عروسک گردان ها و بازیگران این نمایش، ایفای نقش می کنند.
هم چنین علی معلم دامغانی شاعر، محمدرضا فیاض آهنگ ساز، سارا نامجو طراح عروسک، لرتا آودیسیان طراح حرکات و لباس، فاطمه عباسی ساخت عروسک، انوشیروان نورفردی طراح صحنه، علیرضا بهزادی اجرای صحنه و سعید عابدی دستیار این نمایش هستند.
نمایش «طاووس حوض نقاشی» صبح ها ساعت 10 ویژه مدارس و مهد کودک ها با هماهنگی قبلی و بعد از ظهرها ساعت 17 برای عموم اجرا می شود.
گفتنی است شماره تلفن های 09302427571 و 7-22099124-021برای ذخیره جا در نظر گرفته شده است.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :