ارسال به دوستان
کد خبر : 8451
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1391 12:48

پنجمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان در قزوین برگزار می‌شود

پنجمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان در قزوین برگزار می شود

پنجمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان همزمان با چهارمین نمایشگاه ورزش، تجهیزات ورزشی از 18 تیرماه سال جاری در قزوین برگزار می شود.

پنجمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان همزمان با چهارمین نمایشگاه ورزش، تجهیزات ورزشی و دوچرخه از 18 تیرماه سال جاری در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش فارس از قزوین در این نمایشگاه که به مدت شش روز برگزار می‌شود، تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در رسته‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه به عرضه محصولات خود می‌پردازند. نمایشگاه فوق در سه بخش جداگانه و با اهدافی از جمله ایجاد فضایی برای نشاط شهروندان، ایجاد فضایی برای ارائه محصولات تخصصی، آشنایی خانواده‌ها با محصولات جدید مرتبط با آموزش و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، معرفی آخرین تولیدات و محصولات مرتبط با عناوین نمایشگاه و ... در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌شود.

در بخش کودک و نوجوان این نمایشگاه شرکت‌های تولید و عرضه‌کننده محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی، اسباب‌بازی، بازی‌های فکری، نرم‌افزارهای رایانه‌ای، تجهیزات اتاق کودک و آموزشگاه‌های تحصیلی و غیر تحصیلی مراکز کمک‌آموزشی و مهدکودک‌ها و به طور کلی فعالان این عرصه حضور دارند. همچنین در حاشیه این نمایشگاه، برنامه‌های متنوعی مانند جشنواره بادبادک‌ها، اجرای موسیقی کودکان، جنگ‌های شادی، مسابقه نقاشی زنده، و ... نیز برگزار می‌شود.


منبع: خبرگزاری مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :