ارسال به دوستان
کد خبر : 9895
تاریخ انتشار : 17 تیر 1391 9:15

سومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی امام رضا(ع) در دهه کرامت برگزار می‌شود

سومین جشنواره بین المللی قصه گویی امام رضا(ع) در دهه کرامت برگزار می شود

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساری هم زمان با دهه کرامت، میزبان سومین جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی است.


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، قاسم عزیز زاده گرجی مدیر کانون مازندران و دبیر سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی با اعلام این خبر هدف از برگزاری جشنواره امام رضا (ع) را اشاعه و ترویج فرهنگ نورانی رضوی در ایران و جهان دانست.
گرجی افزود: تولیدکنندگان و پدید‌آورندگان آثار برتر فرهنگی، هنری در زمینه‌ی سیره، شخصیت و معارف امام رضا (ع) می‌توانند آثار خود را که شامل آداب و رسوم زیارت با نگاه بومی، معرفی شخصیت امام رضا(ع) از تولد تا شهادت، خاطرات نخستین زیارت و سیره عملی امام رضا(ع) و تاثیر آن در رفتار و زندگی مردم است  به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند.
دبیر جشنواره بین المللی قصه‌گویی رضوی اظهار داشت: از برگزیدگان نخست هر یک از گروه‌های سنی برای شرکت در مراسم پایانی جشنواره‌های رضوی که هم‌زمان با شب میلاد امام رضا(ع) در مشهد مقدس برگزار می‌شود دعوت به عمل می‌آید.
اسامی برگزیدگان این جشنواره نیز در ویژه‌نامه‌ای به همین مناسبت منتشر،  همچنین در سایت کانون پرورش فکری استان مازندران درج می‌شود.
وی شرکت در جشنواره قصه‌گویی رضوی را برای تمامی سنین آزاد دانست و تصریح کرد: قصه‌ها درقالب "لوح‌های فشرده" با کیفیت مطلوب به دبیرخانه جشنواره به صورت پستی و یا به نشانی الکترونیکی info@kpf-mazandaran.ir ارسال شود.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :